KONTAKTI


IZVRŠNI DIREKTOR

  Dr. sc. Hrvoje Mataković
izvršni direktor
Ilica 24, 10000 Zagreb
Tel. 051 228 690
E-pošta: hmatakovic@hrzz.hr
 

ODJEL ZA MLADE ISTRAŽIVAČE


Lovorka Barać Lauc
Dr. sc. Lovorka Barać Lauc
voditeljica Odjela za mlade istraživače
Ilica 24, 10000 Zagreb
Tel. 01 2356 602
E-pošta: lblauc@hrzz.hr
   
Kristina Vugdelija
koordinatorica istraživačkih potpora
Ilica 24, 10000 Zagreb
Tel: 01 2356 603
E- pošta: kristinav@hrzz.hr
   

ODJEL ZA MEĐUNARODNE PROGRAME I FONDOVE

Jasminka Boljević
voditeljica Odjela za međunarodne programe i fondove
Ilica 24, 10000 Zagreb
Tel. 01 2356 604
E-pošta: jasminka@hrzz.hr
   

Kristina Kotiščak
koordinatorica međunarodnih natječaja
Ilica 24, 10000 Zagreb
Tel. 01 2356 605
E-pošta: kristinak@hrzz.hr

 

ODJEL ZA ZNANSTVENE PROJEKTE I PROGRAME

sandra Sandra Milovanović
voditeljica Odjela za znanstvene projekte i programe
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 696
E-pošta: sandra@hrzz.hr
 
Kristina

Kristina Babić
koordinatorica znanstvenih projekata i programa
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 697
E-pošta: kristina@hrzz.hr

   
Martina Brnić
koordinatorica znanstvenih projekata i programa
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 923
E-pošta: martina@hrzz.hr
   
Magdalena Butina
koordinatorica znanstvenih projekata i programa
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 691
E-pošta: magdalena@hrzz.hr
   
 
  Zvonimir Deković
koordinator za elektronske prijave i praćenje projekata
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 692
E-pošta: zvonimir@hrzz.hr
 
 alt Nikolina Kazija
koordinatorica znanstvenih projekata i programa
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 693
E-pošta: nikolina@hrzz.hr
   
Amina Othman
koordinatorica znanstvenih projekata i programa
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 917
E-pošta: amina@hrzz.hr
   
alt

Ana Ravnić Perfido
koordinatorica znanstvenih projekata i programa
Tel: 051 228 711
Nazorova 2, 51410 Opatija
E-pošta: ana@hrzz.hr

   
Bojana Bojana Radulović
koordinatorica znanstvenih projekata i programa
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 695
E-pošta: bojana@hrzz.hr
   

Ana Ružić
koordinatorica znanstvenih projekata i programa
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 698
E-pošta: anar@hrzz.hr

   
Ines Skelac
koordinatorica znanstvenih projekata i programa
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 919
E-pošta: ines@hrzz.hr
   
Ivana Stanić
koordinatorica znanstvenih projekata i programa
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 699
E-pošta: ivana@hrzz.hr
 
Maja Maja Vaupotić
koordinatorica znanstvenih projekata i programa
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 918
E-pošta: maja@hrzz.hr
   

ODJEL ZA FINANCIJSKE POSLOVE

alt Barbara Tenčić
voditeljica Odjela za financijske poslove
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 694
E-pošta: barbara@hrzz.hr
 
   
Olja Černeka
referentica za financijsko praćenje projekata
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 920
E-pošta: olja@hrzz.hr
   
Maja Kišić
stručna suradnica za praćenje projekata
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 710
E-pošta: majak@hrzz.hr
   
Maša Ursaria Maras
referentica za računovodstvo i financije 
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 922
E-pošta: masa.ursaria@hrzz.hr
   


Petrica Vidas
referentica za računovodstvo i financije 
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 921
E-pošta: petrica@hrzz.hr

alt Dajana Modrušan
administratorica
Nazorova 2, 51410 Opatija
Tel: 051 228 690
E-pošta: dajana@hrzz.hr